Obserwatorzy

czwartek, 6 kwietnia 2017

BlogBeautyDay podczas Targów Look BeautyVision 2016 w Poznaniu


Minął prawie rok, rok, w którym przerzuciłam się totalnie na instagram. Lecz słowo o ostatnich postach trzeba dodać. Tak oto było.

Dnia 7 maja 2016 miałam okazję uczestniczyć w targach LOOK i BeautyVISION w Poznaniu, podczas, których odbył się po raz kolejny BlogBeautyDay. Na same targi dotarłam około godziny, 10 więc miałam, 120 minut by móc zapoznać się z ofertą targów oraz spokojnie przyjrzeć się wystawcom. Co zaskoczyło na plus, to zmiana lokalizacji organizowania targów, tym razem były to hale, między którymi można się było bardzo łatwo przemieszczać, a chęć odnalezienia konkretnego stoiska nie sprawiała tyle problemów ile dokładnie rok temu. A więc tak oto wyglądały targi moim okiem:


 Paznokciowo:

Kosmetycznie:

Fryzjersko:

A tu kolejka do Rafała Maślaka po prawej, a po lewej do Natalii Siwiec.

O godzinie 12 rozpoczął się BlogBeautyDay, przywitała nas organizatorka całego spotkania pani Hanna Zalewska. Opowiedziała o targach, kilka słów o programie spotkania oraz zaprosiła na poczęstunek, prezentację Pana Pawła Lemieszek z BioMed-Pharma o kolagenie norweskim oraz na zwiedzanie stosik Partnerów BlogBeautyDay. 


 
Po tym krótkim wstępie otrzymałyśmy kilka prezentów od partnerów właśnie.
#PartnerzyBlogBeautyDay
KOSMYK
HAIRVITY
REALASH
ZEW for men
VIANEK
Sylveco
Biolaven
GKHair
BioMed Pharma
Professional Polska – Effective Nails
Smooth
DLM – Tangle Teezer
Na nowsze wersje wszelakich wpisów zapraszam na instagram.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz.