Obserwatorzy

wtorek, 26 kwietnia 2016

Mistrzostwa Polski Barberingu na targach LOOK i beautyVISION w Poznaniu


Przeglądając informacje na stronie targów dotarłam do dość ciekawej moim zdaniem konkurencji, a raczej konkursu, w którym to będzie można zdobyć tytuł mistrza.
W niedzielę dnia 8 maja 2016 Ci odważni i potrzebujący wrażeń wezmą udział w konkursie o tytuł Mistrza Polski w Barberingu.
Do wykonania uczestnicy będą mieli strzyżenie włosów, – o których to organizator pisze tak: „podczas konkurencji zawodnik powinien skrócić włosy o min 3 cm. Przedłużanie i zagęszczanie włosów zabronione.” Jak widać zasady konkretne cm muszą się zgadzać oraz strzyżenie brody – ciekawa dość konkurencja, w której to „broda modela powinna być naturalna o minimalnej długości wynoszącej 2 cm. Brodę, wąsy, kontury powinny być ostrzyżone i wypracowane na konkursie.”
Podejrzewam, że pojawi się nie jeden mistrz w tym fachu, ale jeden tylko wygra. Także już teraz życzę uczestnikom powodzenia. Organizatorami tych Mistrzostw są Ogólnopolska Komisja Fryzjersko-Kosmetyczna Związku Rzemiosła Polskiego, Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.
http://look.mtp.pl/pl/mistrzostwa_podczas_look_2016/mistrzostwa_polski_barberingu/
Po więcej szczegółów zapraszam Was tutaj <klik>

1 komentarz:

  1. Chętnie bym obejrzała relację z takiego konkursu :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.