Obserwatorzy

środa, 15 kwietnia 2015

O programie targów beautyVISION słów kilka.Przeglądając program targów beautyVISION , na które to w niedzielę jadę trafiłam na dość ciekawy wykład a mianowicie: REVOLU C WHITE, kosmetyczny zabieg rozjaśniający i redukujący przebarwienia marki Farmona. A dlaczego mnie zaciekawił, bo mam pełno przebarwień a i innych problemów z cerą nie mało. Przeszukałam sieć i tak znalazłam informację o tych specyfikach. Otóż producent opisuje tak:
REVOLU C WHITE
Aktywny zestaw wybielający
 • pojemność: 10 x 5ml, 10 x 2g, 10 x 12ml
 • obszar: twarz
 • rodzaj skóry: każdy rodzaj cery z przebarwieniami, plamami pigmentacyjnymi – hormonalnymi, potrądzikowymi, posłonecznymi i starczymi, cera szara, zmęczona, o niejednolitym kolorycie
 • działanie: wymienione poniżej przy każdym preparacie
 • wiek: bez ograniczeń


http://farmonaprofessional.pl/preparaty/pielegnacja-twarzy/do-zadan-korygujacych/revolu-c-white-aktywny-zestaw-wybielajacy

REVOLU C WHITE to najnowszy zabieg rozjaśniający i redukujący przebarwienia, opracowany przez specjalistów Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA.
Linia oparta została na kompleksowym podejściu do rozjaśniania cery. Polecana jest do pielęgnacji skóry z przebarwieniami i o nierównomiernym kolorycie, a jej działanie koncentruje się na regulowaniu pracy melanocytów oraz kontrolowaniu zaburzeń związanych z nieprawidłową dystrybucją barwnika w skórze.

Innowacyjne receptury preparatów wykorzystywanych w trakcie zabiegu parte zostały na synergicznym działaniu witaminy C i nowoczesnych składników aktywnych o potwierdzonej skuteczności (kwas szikimowy, kwas migdałowy, Sepicalm™VG, Whitening Cellular Complex, MELASLOW™, SEPIWHITE™HSH).

Zestaw aktywnych preparatów wykorzystywanych w trakcie zabiegu REVOLU C WHITE. W skład zestawu wchodzą:
 • aktywny koncentrat wybielający 5ml (w opakowaniu 10 sztuk)
 • aktywator maski – czysta witamina C 2g (w opakowaniu 10 sztuk)
 • maska rozjaśniająca skórę – baza 12ml (w opakowaniu 10 sztuk).
Brzmi interesująco, a i zachęca do zastosowania. Z chęcią się na tą prezentację wybiorę. A druga, która mnie zaciekawiła to: Clarena: Mikronakłuwanie inteligentnym serum w połączeniu ze śluzem ślimaka - POISON LINE – NOWOŚĆ. Ach ten ślimak. Taki znany się zrobił. Może się również wybiorę posłuchać o kolejnej nowości.

Wam polecam zapoznanie się z programem <klik>.
Interesujące tematy będą poruszane. Myślę, że warto się wybrać.

2 komentarze:

 1. Świetnie się zapowiadają te targi ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. juz gdzies czytałam o tym kwasie szikimowym ciekawe;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.