Obserwatorzy

poniedziałek, 26 stycznia 2015

Fa, NutriSkin, Green Tea

Fa, NutriSkin, Green Tea
Od producenta: Fa NutriSkin to pierwsza linia myjąca od Fa zawierająca unikalną kombinację 7 składników odżywczych, które zapewniają skórze skuteczną pielęgnację. Lekka, kremowa konsystencja Fa NutriSkin oraz jej naturalnie świeży zapach to fantastyczny sposób, żeby zadbać o ciało i zmysły. Rezultat - to uczucie kusząco miękkiej, delikatnej skóry.
Wśród 7 składników odżywczych zawartych w Fa NutriSkin znajdują się witaminy oraz proteiny, znane ze swego ochronnego działania na skórę. Witamina B5 na przykład pomaga zachować naturalne nawilżenie skóry, zwłaszcza wrażliwej, oraz wzmacnia jej siły obronne. Wszystkie składniki zostały dobrane tak, by właściwie odżywiona i wypielęgnowana skóra dawała komfort i radość młodości.
Na linię Fa NutriSkin składają się 3 odświeżające zapachy o zróżnicowanych właściwościach, które odpowiadają na najważniejsze potrzeby skóry:
- Acai Berry – nawilżenie,
- White Peach – intensywna pielęgnacja,
- Green Tea – ujędrnianie i pobudzenie dla zmęczonej skóry.

Moja opinia: Składu brak: / Nadrobię. A co do produktu to ma całkiem przyjemną konsystencję. Jest dość gęsty, przez co się tak nie marnuje. Nie tworzy ogromnej piany, co dla mnie w tym wypadku jest plusem. Skóra po prysznicu jest pięknie nawilżona, delikatna i miękka. Także dodatkowe nawilżanie czasami nie potrzebne. Fajny produkt, polecam.


1 komentarz:

  1. Jeszcze się z nim nigdzie nie spotkałam :) Jak zobaczę to chętnie kupię i wypróbuję.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.