Obserwatorzy

czwartek, 13 listopada 2014

Marion - płatki

Marion, Oczyszczające płatki na brodę i czoło


 
Od producenta:
Likwidują zaskórniki, usuwają zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum.
Płatki błyskawicznie oczyszczają skórę strefy T z głęboko osadzonych zanieczyszczeń, tłuszczu i wągrów. Formuła oczyszczająca płatka zawiera ekstrakt z oczaru wirginijskiego, który działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, przyspiesza proces regeneracji skóry.
Stosować nie częściej niż 3 razy w tygodniu. W celu użycia płatka należy po wyjęciu zdjąć plastikową ochronkę. Na oczyszczoną i zwilżoną skórę brody i czoła położyć gładką stroną płatek, docisnąć. Jeśli płatek nie przylega mocno do nosa, zwilżyć go z wierzchu wodą. Po 10 - 15 minutach, oderwać płatek (zacząć w kierunku jego środka). Użyć bezpośrednio po otwarciu opakowania.
Nie stosować na skórę podrażnioną, ze stanami zapalnymi, wysuszoną, poparzoną, ze zmianami trądzikowymi, skłonną do alergii.
Tylko do użytku zewnętrznego. 

Moja opinia: 
Produkt, który nie jest wart zachodu. Użyłam zgodnie z zaleceniami. Jednak efektów żadnych nie zauważyłam. Także totalnie nie polecam, nie warte żadnej złotówki. 
Marion, Głęboko oczyszczające płatki na nos

Od producenta: 
Płatki wnikają głęboko w pory, dokładnie oczyszczając skórę z tłuszczu i zanieczyszczeń. Skutecznie usuwają istniejące wągry oraz zapobiegają powstawaniu nowych. Pozostawiając skórę czystą i doskonale gładką.
Skład: PVP/VA Copolymer, Polyvinyl Alcohol, Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Bentonite, Kaolin, Hamamelis Virginiana Extract, Titanium Dioxide, Glyceryl Isostearate, Methylparaben

Moja opinia: 
Cudów nie było, przeciętne, nie kupię raczej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz.