Obserwatorzy

niedziela, 16 listopada 2014

Eva Natura Herbal Garden - Krem pod oczy i na powieki


Pollena-Ewa, Eva Natura Herbal Garden, 
Krem pod oczy i na powieki.
 

Od producenta:
Delikatny krem bogaty w naturalne substancje aktywne, który skutecznie pielęgnuje skórę wokół oczu. Zawiera ekstrakt z ziela świetlika, algi, polisacharydy i masło shea. Krem wygładza zmarszczki mimiczne i zmniejsza oznaki zmęczenia skóry wokół oczu.
Stosować rano i wieczorem delikatnie wklepując niewielką ilość kremu pod oczy i na powieki. Unikać wprowadzenia preparatu do worka spojówkowego.
Efekty codziennego stosowania kremu pod oczy: skóra wygładzona, optymalnie nawilżona.

Moja opinia: 


Produkt polskiej marki, zawierający składnik, który uwielbiam. Krem ma konsystencję normalnego kremu. Nie irytuje przy nakładaniu, gdyż się nie rozlewa, ani też nie sprawia problemu przy stosowaniu. Jest delikatny, nie obciąża skóry. Dodatkowo szybko się wchłania. Jednak nie wywołuje efektu WOW. Normalny krem tego typu. Delikatnie nawilżał, nie uczulił, a ponadto nie podrażnił oczu. Generalnie polecam młodym osóbką, ja przez to, że noszę okulary od dawna jestem zmuszona do używania mocniejszych narzędzi. Jest to krem wydajny, o delikatnym zapachu, a dodatkowo w przystępnej cenie. Spróbować zawsze można.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz.