Obserwatorzy

sobota, 22 listopada 2014

Eau Thermale d'Uriage - Woda termalna

Uriage, Eau Thermale d'Uriage (Woda termalna)

Od producenta:
Woda termalna pochodząca z alpejskich źródeł, bogata w oligoelementy i sole mineralne (11 000mg/l), izotoniczna, o naturalnym pH. Przebadana klinicznie, nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych. Polecana do codziennej pielęgnacji (od 6 miesiąca życia), dla każdego rodzaju skóry, nawet dla skóry bardzo wrażliwej. Poprawia kondycję skóry, zapewnia jej równowagę fizjologiczną, łagodzi podrażnienia i nawilża skórę.
Dzięki unikalnemu składowi preparat przynosi ulgę w wypadku: zaczerwienień, podrażnień typu pieluszkowe zapalenie skóry, podrażnienia słoneczne, zapalenia skóry po goleniu itp.
Sposób użycia: (Uwaga! inaczej, niż w przypadku innych wód termalnych)
Rozpylić na skórę, pozostawić do wyschnięcia, nie wycierać.
Skład: SO4 - 2862 mg/l, CI - 3500 mg/l, HCO3 - 390 mg/l, K - 45,5 mg, Mg - 125 mg/l, Zn - 160 mikrogramów/l, Fe - 15 mikrogramów/l, Li - 2 mg/l, Al - 12 mikrog/l, Cu - 75 mikrog/l, Mn - 154 mikrog/l, Si - 42 mg/l, Ca - 600 mg/l, Na - 2360 mg/l (23.04.2009)
Moja opinia:
Czytałam o niej od dawna, jednak cena regularna była stanowczo za wysoka dla mnie. Czekałam na jakąś promocję i się trafiła. Zakupiłam i nie żałuję. Hit po prostu. Używam jej wtedy, gdy maseczkę kładę na twarz, która zasycha za mocno, wtedy Uriage ratuje przed ściągnięciem. Czasem stosuję, kiedy buźka jest podrażniona, zaczerwieniona. Genialnie łagodzi. Zaletą jej jest to, że się wchłania. Czasem ratuje, gdy przesadzę z ilością pudru podczas makijażu. Wspaniale odświeża o porankach. Po prostu trzeba ją mieć!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz.