Obserwatorzy

wtorek, 18 lutego 2014

Mój hit na sińce!


Okularnicą być ;)  Cóż trzeba się przyzwyczaić, jeśli nie lubimy szkieł kontaktowych, albo nam oczka bardzo szybko wysuszają i bez kropelek nie obędzie się. Kropelek nie znoszę, nie lubię. Unikam, jeśli tylko mogę. Okularki noszę od dawna, kilkanaście już lat. A dopiero jakieś 3 lata temu zorientowałam się, jakie dzięki temu sine okolice oczek mam. Tak sięgnęłam po ten właśnie żel. 
Żel arnikowy na rozszerzone naczynka, sińce, potłuczenia, obrzmienia. Pojemność: 50 ml

Od producenta:
ZASTOSOWANIE. Pielęgnacja skóry z rozszerzonymi naczynkami, pierwsza pomoc na sińce, potłuczenia, obrzmienia.
DZIAŁANIE. Zawarty w żelu ekstrakt z arniki obkurcza drobne naczynka, zmniejsza ich widoczność, delikatnie chłodzi, działa kojąco i łagodząco. Przyspiesza gojenie mikrourazów i wchłanianie siniaków np. po zwichnięciach, stłuczeniach. Stosowany pod oczy zapobiega sińcom, podpuchnięciom i workom. Dobrze się wchłania.
Zdrowa, wypoczęta skóra wokół oczu, bez pękających naczynek, podpuchnięć i „worków” pod oczami.
SPOSÓB UŻYCIA. Nałożyć na skórę w miejscu występowania zmian, pozostawić do całkowitego wchłonięcia. Następnie 3-4 razy dziennie smarować zmienione miejsca.
W SKŁAD ŻELU WCHODZĄ M.IN.
Wyciąg z arniki górskiej - wzmacnia ściany naczynek krwionośnych, zmniejsza kruchość i łamliwość.
Prowitamina B5 (zawartość 1%) – nadaje skórze gładkość, miękkość i elastyczność. Działa aktywizująco na podział komórek naskórka. Łagodzi podrażnienia.
Skład:Aqua, Propylene Glycol, Arnica Montana Flower Extract, Arnica Chamissonis Flower Extract, Panthenol, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Carbomer, Ethylhexylglycerin.

Moja opinia: Jednym słowem: HIT. Uwielbiam ten żel, głównie, dlatego, iż odkąd go używam cienie już nie są tak mocno widoczne. Nie muszę stosować mocniejszego korektora pod oczy przy makijażu. Dodatkowo ze względu na jego właściwości łagodzące i wzmacniające stosuję go czasami pod krem o poranku, na naczynka, które niestety mam. Jest to genialny produkt. Polecam Wam po prostu uwielbiam go i już.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz.